Motorizované Elektrické Inteligentní Trubkový Válec Odstín Žaluzie Motoru 4 Vodiče Smart Life App Dálkové Ovládání Pracuje s Alexa Google Domov

Motorizované Elektrické Inteligentní Trubkový Válec Odstín Žaluzie Motoru 4 Vodiče Smart Life App Dálkové Ovládání Pracuje s Alexa Google Domov

Nový produkt

1 874.13 Kč

3 123.70 Kč

-40%

Sleva!

Hodnocení 

Více informací

Automatické 35mm Inteligentní Trubkový Válec Odstín/Žaluzie AC 110/230V 4 Vodiče Motoru Bezdrátové Dálkové Ovládání s Inteligentní Závěs Přepínač Smart Life App Podporované Kompatibilní s Alexa Google Domů.

Podle MoesHouse

Produkt Funkce:

1. Inteligentní Domácí Automatizace: S výkonným funkční inteligentní závěs spínač,naše opona motor je schopen inteligentně ovládat připojené zařízení realizovat automatizaci.Silný proud režim ovládání s 110/230V zajišťuje stabilní použití závěs motoru . Jednoduše přidejte motorizované odstíny nebo dalších podobných zařízení, aby váš chytrý domů s Inteligentní Závěs Motoru !

2. Snadné DIY Instalace: Žádné instalační nebo titul v oboru věda vyžaduje. Snadno jsem namontujte a nastavení AC Trubkový Motor v minutách. Přímé připojení motoru k inteligentní závěs, switch s 4 dráty, k dosažení normální provoz.

3. Hands-Free Hlasové Ovládání: Inteligentní Závěs je Přepínač c ompatible s Amazon Alexa a Google Hom e, který umožňuje snadné hlasové ovládání motoru,který poskytuje inteligentní život s mnohem více pohodlí.

4. Dálkové Ovládání: Pohodlně ovládat vaše závěsy s zdarma mobilní "Inteligentní Život" telefonní Aplikace, bez ohledu na to, kde jste,což je vestavěná funkce z opony spínač taky. (Kompatibilní s Android&iOS.)

5. Široké Použití : AC Trubkový Motor je dostatečně silný, aby práce s různými motorizované rolety,rolety,dřevěné žaluzie,a dokonce i motorizované oblečení pól.Motor je opravdu jedinečný design, který vlastní spoustu potřebných funkcí pro náš inteligentní dům,přidání mnohem více pohodlí a nenahraditelnou hodnotu pro naše inteligentní životní styl.

Pozor: Inteligentní Závěs Spínač je pro vás pracovat s trubkový motor společně realizovat automatizace a inteligentní ovládání do vašeho domu záclony.Takže budete muset koupit motor a vypínač společně k dosažení celé výkonné funkce, že přechod sám o sobě vlastní.

Balení Seznam

Poznámka:Budete muset koupit motor a spínače spolu,takže budete mít dva v balíčku.

Moes Chytrý Trubkový Motor*1

Moes Smart Závěs Spínač*1

Trubice*1

C browne*1

D rive Adaptér*1

B asic Kit

Q&A :

1. Q:mohu použít svůj vlastní dálkové ovládání pro ovládání motoru?

A:Ne,naše AC trubkový motor musí pracovat s naší inteligentní závěs spínače společně realizovat automatické řízení žaluzií nebo jakékoliv jiné zařízení.

2. Q:mohu ovládat záclony, když nejsem doma?

A:Ano, můžete vzdáleně ovládat žaluzie, a pohodlně otevřít/zavřít kdykoliv a kdekoliv.

3. Otázka:mohu sdílet kontrolu s členy rodiny pro ovládání žaluzií spolu?

A:Ano,můžete . Pro naše smart switch podporuje jeden mobilní telefon ovládat více zařízení nebo více mobilních telefonů na ovládání jednoho zařízení.

4. Q:D oes tato práce s G oogle H ome?

A : Ano,to má. Pro naše smart switch je kompatibilní s Alexa a Google Home.

5.Q:mohu si koupit jen motoru?A je přepínač v ní zahrnuta? A:Ne,musíte si koupit motor a spínače spolu,a my vám nabídneme odkaz pro vás, aby si je koupit ve stejnou dobu.

Štítky: žaluzie hnací motor, smart motorizované slepý, slepý wifi, závěs motoru, pozadí pro narozeniny, večírek, motorizované rolety, inteligentní život, moeshouse spínač, slepý válec, LoraTap.

Parametry

Napětí 110-240V
Jmenovitý Točivý Moment 10N.m
Příkon 139W
Jmenovitý Proud 0.60 Na
Číslo Modelu Rolling Shutter Motor+Závěs Spínač
Pracovní Napětí AC110/230V(60/50Hz)
Značka MoesHouse
JMENOVITÝ PŘÍKON 139W
Průměr Trubky 35mm
Max Počet Otáček 37Turn
Rolling Rychlost 17rpm
Hlasové ovládání Amazon Alexa Echo/Google domov
Typ Motoru FT35S-10/17
Aplikace Inteligentní život/Tuya
čas běží 4min
Jmenovité Otáčky 17rpm
L1/L2 Délka 445/432mm

Napsat recenzi

Motorizované Elektrické Inteligentní Trubkový Válec Odstín Žaluzie Motoru 4 Vodiče Smart Life App Dálkové Ovládání Pracuje s Alexa Google Domov

Motorizované Elektrické Inteligentní Trubkový Válec Odstín Žaluzie Motoru 4 Vodiče Smart Life App Dálkové Ovládání Pracuje s Alexa Google Domov

Automatické 35mm Inteligentní Trubkový Válec Odstín/Žaluzie AC 110/230V 4 Vodiče Motoru Bezdrátové Dálkové Ovládání s Inteligentní Závěs Přepínač Smart Life App Podporované Kompatibilní s Alexa Google Domů. Podle MoesHouse Produkt Funkce: 1. Inteligentní Domácí

Související produkty: