0-140PSI Vstřikovače Paliva, Vstřikovací Čerpadlo Tlak Tester Rozchod Kit Car Nástroje (Master) Auto Příslušenství

0-140PSI Vstřikovače Paliva, Vstřikovací Čerpadlo Tlak Tester Rozchod Kit Car Nástroje (Master) Auto Příslušenství

Nový produkt

962.37 Kč

1 188.12 Kč

-19%

Sleva!

Hodnocení 

Více informací

Napětí: 12V Materiál: měď Specifikace: spotřeba paliva tlak zkušební tlak rozsah: 1-10 bar / 0-140 psi Rozsah použití: auto Úlohy: testování paliva Zahrnuje: pohonné hmoty formou testu*1; Rovné hrdlo*1 Zakřivený krk*1 Tři-způsob připojení*1 Konektor nástroj*11 Hadice, hadicové spony *2 Ventil základní nástroj pro odstranění*1 Pneumatiky ventilu core *5 vstřikovací čerpadlo regulátor Tlaku. Podívejte se na benzín tlak čerpadla pro většinu vozidel eqipped s vstřikování paliva(s výjimkou SNS-Jetronic, Bosch a gm SYSTÉMY TĚLA).Rozsahu, kalibrováno od 0-140psi(0-10 bar).To je obsahuje různé hadice,armatury a svorky pro práci na většině vozidel. Vlastnosti: vstřikování Paliva čerpadlo-tlak/kapalina sprej aontrol-Označuje, zda palivové čerpadlo je poškozené nebo v rozporu v tlaku průtok-Obsahuje mnoho kabelů,příslušenství a třmeny pro většinu vozidel-Snadné číst zdvojnásobuje rozsah Technická data: Kalibrace instrucment:0-140PSI(0-10 Bar)-Adaptér rozměry:M10/M12/M14 Plastový kufr. Měřicí nástroj-manomenter je určen k měření tlaku vstřikovací čerpadlo u spalovacích motorů.Pomocí zařízení nevyžaduje dlouhé a složité postupy.To je dost, aby je spojit s vhodným adaptérem v místě tlakového snímače a zkontrolujte, th stolu, pokud tlak, který ukazuje manometr je dobytčí.Manometru je široce používán,což je důvod, proč je dokonale hodí pro profesionální dílny a diagnostické ststions.Díky své jednoduché ovládání,to může být také použit v domácích dílnách. Během používání děti a ostatní přihlížející osoby by měly být uchovávány v bezpečné vzdálenosti. Udržujte pracoviště čisté a dobře osvětlené. Péče by měla být přijata během používání.Dělejte vše pečlivě a s opatrností.Výrobek nepoužívejte, když jste unavení nebo pod vlivem drog,alkoholu nebo léků. Používejte osobní pretective zařízení a ochranné brýle. Vyhnout se neúmyslné aktivace zboží. Vyhněte se nepřirozené poloze při práci. Péče by měla být přijata s cílem zajistit stabilní pracovní pozici a rovnováhu. Používejte vhodné oblečení.Nenoste volné oblečení nebo šperky. Vlasy,oblečení,rukavice udržujte daleko od pohybujících se částí. Nejlepší ochranou proti úrazu je. Vaši pozornost a zdravý rozum jsou nejlepší ochranou proti accidengts. Je zřejmé, že nemůžeme předvídat všechny hrozby,ale musíme dávat pozor na nejčastější a nejdůležitější: Pozor na horké části motoru,používejte vhodný oděv a ochranné brýle. Vedle auta by měla najít hasicí přístroj vhodné velikosti.

Štítky: injector tester, tryska tester, vstřikovací čerpadla, vstřikování paliva čerpadla, vstřikovače tester zkušební tlak, paliva manometr, common rail tester, vstřikování paliva tester, mac tlak chladící kapaliny tester, vstřikovací tlak tester, palivové čerpadlo tester.

Parametry

Značka MHSZZAO
Původ KN(Původu)
Rozsah Použití Auto
Číslo Modelu A1447
Materiál Měď
Napětí 12V
Specifikace spotřeba paliva tlaková zkouška
Typ Tlakoměr
Rozsah Tlaku 1-10 bar / 0-140 psi

Napsat recenzi

0-140PSI Vstřikovače Paliva, Vstřikovací Čerpadlo Tlak Tester Rozchod Kit Car Nástroje (Master) Auto Příslušenství

0-140PSI Vstřikovače Paliva, Vstřikovací Čerpadlo Tlak Tester Rozchod Kit Car Nástroje (Master) Auto Příslušenství

Napětí: 12V Materiál: měď Specifikace: spotřeba paliva tlak zkušební tlak rozsah: 1-10 bar / 0-140 psi Rozsah použití: auto Úlohy: testování paliva Zahrnuje: pohonné hmoty formou testu*1; Rovné hrdlo*1 Zakřivený krk*1 Tři-způsob připojení*1 Konektor nástroj*11 Hadice, hadicové spony *2 Ventil

Související produkty: