Přírodní Achát Geode Plátek Křemen Clusteru Minerály Reiki Léčení Doma Dekorace

Přírodní Achát Geode Plátek Křemen Clusteru Minerály Reiki Léčení Doma Dekorace

Nový produkt

353.83 Kč

Hodnocení 

Více informací

Přírodní Achát Geode Plátek Křemen Clusteru Minerály Reiki Léčení Doma Dekorace

Platba je splatná do 7 dnů po skončení dražby. Prosím, ujistěte se, že "Loď" adresu ve vašem VÁZANÉHO účtu je správné. * Mezinárodní Kupující vezměte prosím na vědomí, dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost. Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup. Poštovné a balné * Zboží bude odesláno z China Post podle Standardní Mezinárodní Námořní přepravy (s sledovací číslo). * Jsem loď do 3 obchodní den po zaplacení obdrží. To bude obvykle dorazí do 30 businss dnů. Pokud potřebujete EMS doprava, pls, neváhejte a kontaktujte mě. Nabízíme několik možnosti dopravy jako následovat: 1.SAL dopravu (SAL doprava trvá about18-30 dní.levnější a rychlejší) 2.Letecké přepravní (Letecké přepravní trvá asi 15-20 dní,rychlejší, ale dražší 3.EMS shipping (EMS trvá 6-10 dní.nejrychlejší, ale velmi drahé) 4.Lodní doprava (Námořní doprava trvá asi 45-60 dnů, pak raději zvolte námořní dopravu, pokud nemáte trpělivost čekat tak dlouhou dobu, asi 2 měsíce.nejlevnější, ale velmi pomalu) Kombinovaná Doprava * jsem rád, kombinovat poštovné na položky vyhrál/zakoupené do 7 dnů. * Můžete získat 15% slevu na dopravu. * Kombinované dopravy sleva je k dispozici pouze pokud uděláte jedné celkové platby. Prosím, počkejte, až všechny aukce skončila. Poté, co udělal, pls e-mail mi pro kombinovanou fakturu, pokud jsem tak již nestalo. Návrat Politiky * Pokud nejste spokojeni, pls kontaktujte mě ihned. Položky mohou být vráceny do 7 dnů po obdržení na 100% náhrady. * Vrátil položky musí být v původním balení a v dodání podmínky, nejsou nošeny, nebo změněn. Podmínky Položky jsou dodávány do 3 pracovních dnů od obdržení platby. Je-li zboží poškozené poštou, můžu vrátit přepravní náklady a kompenzovat si nějaké peníze. Posílám balíky China Post. Pokud se balíček ztratil v poště, můžu znovu poslat balíček, nebo poslat plnou peníze zpět. Jsem odpověď e-maily, 7 dní v týdnu. Nemůžete-li obdržet odpověď ode mě do 2 dnů, to znamená, že nemůžeme dostávat svůj e-mail. Prosím, ujistěte se, že jste poslat e-mailem na správnou e-mailovou adresu. Máte-li jakékoli dotazy týkající se vaší objednávky, prosím, neváhejte a kontaktujte mě. Jsem ochotný řešit jakýkoliv problém se svými zákazníky. Uděláme, co bude v našich silách, aby vám spokojen.(^v^)

Štítky: crystall křišťál, chryzantéma crystal, velký achát knižní zarážky, clusteru nástroje, crystal stone, natur kámen, ametyst řez, čakra, asic miner, geody obrázky.

Parametry

Téma Maskot
Původ KN(Původu)
Regionální Funkce Čína
Styl Lidové Umění
Materiál Kámen
Značka pinhan

Napsat recenzi

Přírodní Achát Geode Plátek Křemen Clusteru Minerály Reiki Léčení Doma Dekorace

Přírodní Achát Geode Plátek Křemen Clusteru Minerály Reiki Léčení Doma Dekorace

Přírodní Achát Geode Plátek Křemen Clusteru Minerály Reiki Léčení Doma Dekorace Platba je splatná do 7 dnů po skončení dražby. Prosím, ujistěte se, že Loď adresu ve vašem VÁZANÉHO účtu je správné. * Mezinárodní Kupující vezměte prosím na vědomí, dovozní cla, daně a

Související produkty: