Ali Queen Vlasy Peruánské Vlasy Tkát Svazky Přírodní Vlna Virgin Lidské Vlasy Přírodní Barva 10" až 24" Lidské Rozšíření

Ali Queen Vlasy Peruánské Vlasy Tkát Svazky Přírodní Vlna Virgin Lidské Vlasy Přírodní Barva 10" až 24" Lidské Rozšíření

Nový produkt

812.21 Kč

1 353.69 Kč

-40%

Sleva!

Hodnocení 

Více informací

Top Kvalitní Lidské Vlasy Detail

Název Položky: Brazilský Rovnou Virgin Lidské Vlasy Značka: Ali Queen Vlasy Products Co., Ltd Barva vlasů: Přírodní Černá Barva, Mohou být Barvené a Bělené. Délka Vlasů: 10"~24" Vlasy Materiál: Vysoce Kvalitní Lidské Vlasy Útek Doba dodání:Cca 2-5 Dní Pomocí DHL/FEDEX Funkce: Zdravý, Plný a živý Textury

Způsob Dopravy:

FedEx, DHL, www.zinkovy.eu Standardní Dodávky, DPEX,USPS Všechny k Dispozici. Pls dát správné přepravní informace bez P. O box & APO.

Celní Daň:

Expresní Společnost nepřijímá Žádnou Adresa S P. O box / APO. a mělo by platit kupující, to je mimo naši kontrolu, doufám, že jste mohl pochopit.

Může Vlasy Barvené Nebo Bělené?

Ano, určitě to může být barvené,stočený,narovnal,žehlička flatted a bělené, jak svůj vlastní styl. (PS: Pls don ' t překročit 150c, nebo vlasy budou zničeny.)

Jak se učesat?

Použijte široký-zub hřeben jemně kartáč vaše vlasy. kudrnaté vlasy, pls hladké vlasy ručně. Nepoužívejte kartáč na vlasy od kořene ke špičce, počínaje od konce, hřeben přes, a pak od středu, pak konečně půjde od začátku.

Proč Jsou Mé Vlasy Útek Získání Tangle?

Protože to je 100% lidské panenské vlasy, vlasy s plnou kůžičky sladěny ve stejném směru. Poté, co jsme se rovné vlasy do různých zvlnění vzory, kůžičku na každý pramen vlasů je již leží vedle sebe, mohlo by jít nahoru a dopředu, to je důvod, proč někdy budete cítit, že to není velmi snadné spustit prsty přes vlasy, a to prostě proto, že má vlasy styl a kůžičku jsou zastavení prsty, protože z toho, co by mohli reagovat vaše prsty jsou nějaký vetřelec. Vlasů se může dostat zamotaný, protože je to příliš suché a shromažďování příliš mnoho prachu a další věci, v této době, nezapomeňte se umýt šamponem, protože to bude dělat to ještě horší. Omyjte čistou teplou vodou, a hluboké podmínkou, že za chvíli to bude lepší a lepší!

Proč Jsou Mé Vlasy Útek Stále Ubývání?

Po továrních dělníků šít vlasy kusy v balíčku, tam by mohlo být nějaké krátké kousky, které nejsou připojeny k útek, takže při prvním hřeben a umýt ho, bude to jít ven. To není shazování, česat je a všechno bude v pořádku. Na útkové nitě jsou dvoulůžkové vypracován stroj útku, aby se zabránilo možné prolévání, máte-li snížit útku upravit vlasy svazek pro instalaci, pls, ujistěte se, že k utěsnění okraje útkové nitě, takže to nebude prolita. A nikdy umýt nebo česat vlasy s příliš velkou sílu, je to panenské vlasy, potřebuje více vaší lásky, aby se o to postarám,nebo to bude zlomit off.

Jak umýt vlasy?

Vlasů se může dostat zamotaný, protože je to příliš suché a shromažďování příliš mnoho prachu a další věci, v této době, nezapomeňte se umýt šamponem, protože to bude dělat to ještě horší.Omyjte čistou teplou vodou, a hluboké podmínkou, že za chvíli to bude lepší a lepší!

Štítky: ali julia vlasy, ali queen brazilské vlasy, vlasy queen, 2 vlasy, ali imam, háčkování copánky v lidské vlasy, ali queen, aliqueen vlasy, 4 27 30 tkát, stín svazku.

Parametry

Vlasy Útek Stroj Double Weft
Typ Rozšíření Vlasy Tkaní
Barva Vlasů Přírodní Černé Barvy, Mohou být Barvené a Bělené na Jiné Barvu, kterou Chcete
Vlasy Výhodou Mohou být Narovnal, stočený, a Restyled Jako Vaše Vlastní Vlasy
dodací lhůta Dodáno do 48 Hodin, Obdržel během 2-5 Pracovních Dnů
Lidské Typ Vlasů Peruánské Vlasy
Může Být Permed Ano
Vlasy Materiál Kvalitní Zdravé Vlasy Rozšíření
Chemické Zpracování NIC
Vlasy Kvalita Plné Kůžičky Sladěny Pomůže Vyhnout Matné Problémy
Exkluzivní Služby Pokles Lodní dopravy,Logo, Označení a Balení Určen
Život Čas Používá se Pro 12-18 měsíců,ne radu pro chemické zpracování často
Vhodné Umírá Barvy Všechny Barvy
Nejdelší Vlasy Poměru >=10%
Jednotka Hmotnosti 100g(+/-5g)/kus
Materiál Lidské Vlasy
Materiál Třídy Panenské Vlasy
Textura Vlasů Vysoce Kvalitní Peruánské Přírodní Vlna Lidské Vlasy Nejměkčí
Textura Přírodní Vlna
Značka ali queen

Napsat recenzi

Ali Queen Vlasy Peruánské Vlasy Tkát Svazky Přírodní Vlna Virgin Lidské Vlasy Přírodní Barva 10

Ali Queen Vlasy Peruánské Vlasy Tkát Svazky Přírodní Vlna Virgin Lidské Vlasy Přírodní Barva 10" až 24" Lidské Rozšíření

Top Kvalitní Lidské Vlasy Detail Název Položky: Brazilský Rovnou Virgin Lidské Vlasy Značka: Ali Queen Vlasy Products Co., Ltd Barva vlasů: Přírodní Černá Barva, Mohou být Barvené a Bělené. Délka Vlasů: 10 ~24 Vlasy Materiál: Vysoce Kvalitní Lidské Vlasy Útek Doba dodání:Cca 2-5

Související produkty: