Mistr Třídy 3 KS Bonsai nářadí Nastavit JTTK-06 Z TianBonsai

Mistr Třídy 3 KS Bonsai nářadí Nastavit JTTK-06 Z TianBonsai

Nový produkt

1 728.56 Kč

Hodnocení 

Více informací

Jméno: Bonsai Tool Kit (3KS) Kit Detail: # 210 mm knoflík fréza (JTS - 08)- 1ks

# 205 mm branch frézy (JTS-05) - 1ks # Bonsai Pinzety (JTT-01)- 1ks Značka: TianBonsai Kvalitní Úroveň: magisterský Stupeň Model: JTTK - 06 Kvality: 3 Roky při běžném používání, pokud nástroje, které mají nějaký problém, budeme znovu odeslat nový jeden pro vás, bez poplatku, jen budete muset vzít fotografii nám ukázat problém.Opatření pro použití výrobku

Prosím, zvolit správné produkty základny na velikost své bonsaje.nabízíme různé velikosti bonsai nářadí, níže je limit velikosti pobočky jsou určeny pro řezání:

7inch frézy, může používat pro řezání limit 5 mm mokré větve.

8inch frézy, může používat pro řezání limit 8 mm mokré větve.

11 palec frézy, může používat pro řezání limit 15 mm mokré větve.O TianBonsai

TianBonsai Co.Ltd.je profesionální výrobní společnost se zaměřením na vytvoření vysoce kvalitní bonsai nářadí.Naše výrobní zařízení se nachází v Číně.

Na TianBonsai máme především vyškolení řemeslníci s kompletní výrobní linky.Mnoho let zkušeností nás naučily, jak udělat nejlepší kvality bonsai nářadí.

Jsme původní výrobce zařízení (OEM) pro mnohé slavné značky bonsai tool společnosti.

Kromě TianBonsai značka, vlastníme Mu-Tian a Začátečník Série značky.Od června 2013 jsme založili naše vlastní on-line obchody na eBay, Amazon a www.zinkovy.eu.Nyní jsme získali důvěru mnoha bonsai nadšenců po celém světě.

Výkon správy filozofie, že zákazník je na prvním místě, TianBonsai pokračuje ve zlepšování logistiky, distribuce a po-nákup služeb zákazníkům.Jsme neustále úvahu vaše přání, takže budete mít nejlepší uživatelský zážitek je to možné.

Naším cílem je, aby vám nejvíce spolehlivé, odolné a kvalitní výrobky dosažitelné.Doufáme, že naše produkty zvyšují váš požitek z bonsai a společně můžeme postoupit toto starobylé, elegantní umění.Čtyři Základní Kategorie, Z TianBonsai

Tian Bonsasi nástroje se dělí do čtyř základních kategorií: Standard , Profesionální , Mistr a Mistr Série.Mistr Série

Mistr Série bonsai nářadí, je nejnovější seriál z TianBonsai, je to speciální dárek pro mistra.tato řada nástrojů, byly ručně vyrobeny master craftsman od TianBonsai.materiál je 9Cr25MoV z nerezové oceli, tento materiál, obsahuje Molybdenom, Vanad, 0.9% Uhlíku a 2,5% Chromu, po kalení léčby, je tvrdost je přes HRC62, mají vysoké intenzity, silný houževnatost a přenositelnost.Magisterský Stupeň

Magisterský Stupeň nástrojů, bylo vyrobeno přes 5Cr15MoV (z Nerezové Oceli Nástroj) a s Vysokým obsahem Uhlíku, Legované Oceli (Uhlíkové Oceli), Nástroj, ruční práce mistr dělník z TianBonsai.

O Oceli 5Cr15MoV, přísně vzato to není skutečný non-rez oceli, to je více pokročilé slitiny materiál.

Jako dobrý materiál na bonsai nářadí, bude muset s vysokou intenzitou, silný houževnatost a přenositelnost, takže náš magisterský Stupeň nástroje byly vyráběny pomocí Oceli 5Cr15MoV.tento materiál, obsahuje Molybdenom, Vanad, O 0,5% Uhlíku a 1,5% Chrómu, po kalení léčby, je tvrdost je přes HRC58, mají vysoké intenzity, silný houževnatost a přenositelnost.

Ale, prosím, na vědomí jeden stav, protože tento materiál obsahoval 0.5% Uhlíku, je povrch stále by rezivění.ale protože to také obsahuje Chrom, Chrom bude vytvoření vrstvy pasivace film chránící tělo nástrojů a nechte ji nikdy rezivění.takže, pokud nemáte tendenci své nástroje po dlouhou dobu, možná zjistíte, vaše nástroje mají trochu rezavé, neboj, rez jen na povrchu, nikdy poškodit vaše nástroje.Profesionální Třídy

Profesionální Třídy nástroje, materiál je 4Cr13MoV (z Nerezové Oceli Nástroj) a s Vysokým obsahem Uhlíku, Legované Oceli (Uhlíkové Oceli Nástroj), ručně vyráběné, profesionální technici z TianBonsai.

O 4Cr13MoV Oceli, je mírně nižší než Ocel 5Cr15MoV, ale také jako dobrý materiál pro bonsaje nástroj, obsahuje Molybdenom, Vanad, O 0,4% Uhlíku a 1,3% Chromu, po kalení léčby, je tvrdost je přes HRC55, také s vysokou intenzitou, silný houževnatost a přenositelnost.Standardní třídy (Začátečník Bonsai Nářadí)

Popularizovat umění bonsai, TianBonsai dodávající standardní grade bonsai nářadí na bonsaje začátečník, to je materiál 3Cr13 (z Nerezové Oceli Nástroj) a Uhlíková Ocel (Carbon Steel), Nástroj, ruční práce kvalifikovaných pracovník z TianBonsai.

O 3Cr13 nerezavějící oceli, obsahuje 0.3% Uhlíku a 1,3% Chromu, po kalení léčby, je tvrdost je více než HRC50. tato třída nástrojů mají také pěkné kvalitní a kompletní funkce.to je populární cenu, ať máte pěkné nástroje pro překročí práh bonsai art snadno.

Štítky: semena setí nástroje, jin tian bonsai, sada ženy, fxdf, KOVADLINA, bonsai kit tool, dračí prsten záře, kovadlina kováře, protea, bonsai nůžky.

Parametry

Materiál Kovové
Certifikace NIC
JTS-08 Knoflík Fréza Materiál Nerezové Oceli (5Cr15MoV)
expediční poplatek Volné Ekonomické Poštovné
Číslo Modelu JTTK-06
Značka TianBonsai
Původ KN(Původu)
Nůžky Typ KOVADLINA
Prořezávání Nástroj Typu bonsai
JTT-01 Pinzety Materiál Nerezové Oceli (3Cr13)
ZAJIŠTĚNÍ KVALITY 3 roky
Funkce Dlouhá Délka
Úroveň kvality Magisterský Stupeň
JTS-05 Pobočka Fréza Materiál Nerezové Oceli (5Cr15MoV)
Dokončovací Není Potažený

Napsat recenzi

Mistr Třídy 3 KS Bonsai nářadí Nastavit JTTK-06 Z TianBonsai

Mistr Třídy 3 KS Bonsai nářadí Nastavit JTTK-06 Z TianBonsai

Jméno: Bonsai Tool Kit (3KS) Kit Detail: # 210 mm knoflík fréza (JTS - 08)- 1ks # 205 mm branch frézy (JTS-05) - 1ks # Bonsai Pinzety (JTT-01)- 1ks Značka: TianBonsai Kvalitní Úroveň: magisterský Stupeň Model: JTTK - 06 Kvality: 3 Roky při běžném používání, pokud nástroje, které mají

Související produkty: