5KUSŮ/LOT NOVÝ RC4200AN DIP-8 Analogová násobička

5KUSŮ/LOT NOVÝ RC4200AN DIP-8 Analogová násobička

Nový produkt

87.47 Kč

101.63 Kč

-13%

Sleva!

Hodnocení 

Více informací

Vezměte si, že třeba modely. Zašleme co nejdříve. K tomu i služby pro vás. Děkuji\r\n\r\n\r\nAging\r\n\r\nNormal: 16-35 dní k dosažení cíle\r\nSpecial okolností: 35-60 dny, aby se dospělo určení, zvláštní okolnosti patří: dovolená, zvláštní počasí, změny politiky, a jiných odlehlých oblastech,\r\npokud platforma je upravena pro přijetí stárnutí, místa platformu vydané stárnutí převažují\r\nCustoms důsledku zásahu vyšší moci nebo příčin mimo omezení doručování pošty, logistický poskytovatel neodpovídá\r\n\r\n\r\nLogistics Informace o Šetření\r\n\r\n1. \"China Post obvykle packet +\" za předpokladu, China Post domácí segment přijetí, utěsnění plánovaných kříž, letecké společnosti a další informace, neposkytují sledování informací v zahraničí segmentu.

Štítky: matice, klíč, hub sata, analogový měřič frekvence, doubler, kvadrant, ad633, ham radio, frekvenc, 10 mhz, hamradio.

Parametry

Provozní Teplota IC komponenty
Napájecí Napětí IC komponenty
stav Nové
Typ Regulátor Napětí
Značka NoEnName_Null
Balíček DIP
IC Typ Další
Ztrátový Výkon IC komponenty
Aplikace Počítač
Číslo Modelu RC4200AN

Napsat recenzi

5KUSŮ/LOT NOVÝ RC4200AN DIP-8 Analogová násobička

5KUSŮ/LOT NOVÝ RC4200AN DIP-8 Analogová násobička

Vezměte si, že třeba modely. Zašleme co nejdříve. K tomu i služby pro vás. Děkuji\r\n\r\n\r\nAging\r\n\r\nNormal: 16-35 dní k dosažení cíle\r\nSpecial okolností: 35-60 dny, aby se dospělo určení, zvláštní okolnosti patří: dovolená, zvláštní počasí, změny politiky, a jiných odlehlých

Související produkty: