DC12V 400W Vysoký VÝKON Brushless Motoru Vřetena Elektrický Skútr Karting NAPÁJENÍ Střídavý Generátor

DC12V 400W Vysoký VÝKON Brushless Motoru Vřetena Elektrický Skútr Karting NAPÁJENÍ Střídavý Generátor

Nový produkt

799.72 Kč

999.65 Kč

-19%

Sleva!

Hodnocení 

Více informací

Tento dávkový střídavých motorů byl odstraněn z nevyužitých strojů a pracoval velmi dobře, Dvakrát NSK ložiska hřídele, vnitřní rotor je složen z 16 vzácných zemin silné magnety, které jsou velmi magnetické (snadno vysát až 4 kilogramů železa ). jmenovitý výkon je o W (odhad). Při použití ve vysokých moci státu, pozornost by měla být věnována odvod tepla z motoru, maximální točivý moment 3N. m, hmotnost 1,6 kg, Hřídel hlava s vysílací část, výchozí dodání není odstraněna, pokud potřebujete odstranit dodání, zanechte zprávu na vědomí!

Motor je třífázový střídavý 12N8P, stator cívka je navinuta o průměru MM, a skládá se ze dvou skupin 3 skupiny cívek (nevím, jestli je to série nebo paralelně). 2-fáze vzácných zemin magnet je zabalené s nerezové oceli riot rotor, každý úhel je mírně kompenzovat, a každý pól rotoru je nakloněna, s celkem 16 magnety ze vzácných zemin,

Tento motor je široce používané a může být použit v následujících případech: Soustruh výkon, frézka napájení, lavice vrtačka power, lavičky viděl, moc, elektrický skútr, sekačku na trávu, vodní čerpadlo, atd.

Na druhé straně, to může být také použit pro výrobu elektrické energie s vysokou energetickou účinnost generace.

Rychlost otáčení je 1650, generátor straně je usměrněno a filtrováno pomocí 3 fáze, a pak fiktivní zatížení je připojen. Výstupní DC5.6v. DC proud asi 1A.

Rychlost otáčení je 2300, generátor stranu podmínky jsou stejné jako výstup DC8.3v, DC proud je cca 6A.

Rychlost otáčení je 3340, generátor nežádoucí stav je stejný jako výstup DC11.8v a proud DC je asi 9A,

Vzhledem k důvodu č. pocit začíná, začíná platnost obyčejné electric vehicle controller je malý. To se nedoporučuje, aby elektrická vozidla a změně jízdních kol (pokud je použita, aby se děti, hračky, auta nebo motokáry, nicméně, to potřebuje silné ruce-na schopnosti a zpomalení poměr je větší než ten nejlepší, který může vyřešit problém spuštění)

Test 12 V otáčky bez zatížení při 2200 ot / min po dobu asi jedné minuty, ne-proudové zatížení 2A, točivý moment je velmi velký, 24 V napětí 5300 ot / min bez zatížení proud 3.5 A (je třeba věnovat pozornost, aby motor odvod tepla ), může spolupracovat s naší 12-24v700w kartáč-zdarma řidič řídit!

Motor byl odstraněn nepoužitý stroj. To přišlo ve velkém. Shell byl mírně rozbité a trup byl mírně zoxidované. Nevadí střílet!

Kromě toho, tři-fázový střídavý motory, ovladače, prosím, vědět!

Štítky: 2 motorové vřeteno, diesel motoru, podpora střídavý, bldc, 12 v elektrickým motorem, Střídavý, robotika vysoký točivý moment dc motor, generátor motor 12v, elektrický motor my1016, elektrický generátor vodíku.

Parametry

Certifikace ce
Výstupní Výkon 400W
Točivý moment Nm
Původ KN(Původu)
Číslo Modelu 12
Trvalý Proud(A) A
Konstrukce Permanentní Magnet
Chránit Funkce Výbuchu-důkaz
Použití Další
Typ Další
Účinnost IE 2
Komutace Střídavý

Napsat recenzi

DC12V 400W Vysoký VÝKON Brushless Motoru Vřetena Elektrický Skútr Karting NAPÁJENÍ Střídavý Generátor

DC12V 400W Vysoký VÝKON Brushless Motoru Vřetena Elektrický Skútr Karting NAPÁJENÍ Střídavý Generátor

Tento dávkový střídavých motorů byl odstraněn z nevyužitých strojů a pracoval velmi dobře, Dvakrát NSK ložiska hřídele, vnitřní rotor je složen z 16 vzácných zemin silné magnety, které jsou velmi magnetické (snadno vysát až 4 kilogramů železa ). jmenovitý výkon je o W (odhad). Při použití

Související produkty: